Smilesoft, Tworzenie stron internetowych

Dodaj serwery które znasz!

Całkowicie za darmo!


Dodaj za darmo

Jak dodać serwer do listy?

Wystarczy, że w pole powyżej wpiszesz dokładnie ten sam adres i port ( jeżeli wymagany ) serwera Minecraft, jaki wpisujesz w luncherze wchodząc na niego. Do adresu NIE należy dodawać żadnych dodatkowych znaków typu spacja. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj do FAQ. Przykładowy adres serwera:

TwojaNazwa.pl:25565

Uwaga właściciele serwerów!

Jak widzisz, możesz dodać serwer nie logując się i nie rejestrując zupełnie za darmo. Jeżeli jednak jesteś właścicielem/adminem serwera, możesz założyć darmowe konto. Będziesz mógł zupełnie za darmo rozbudować prezentację swojego serwera o galerię zdjęć i filmików, dodatkowy opis, system newsów i forum. Damy Ci za darmo subdomenę na której będziesz mógł przy pomocy naszego panelu założyć stronę swojemu serwerowi. Od dziś nie musisz płacić za hosting pod stronę, możesz ją wyklikać w kilku prostych krokach! Doatkowo dzięki możliwości dodania filmików o minecrafcie i Twoim serwerze możesz zwiększyć popularność swojego kanału YouTube, a nawet FanPage na Facebooku! Dla adminów którzy uzupełnią całą prezentację ( dokładne podpowiedzi znajdziesz w panelu ) przewidziana jest NAGRODA w postaci zwiększenia widoczności serwera w naszej Liście Serwerów Minecraft. Dobrze wypełnione prezentacje mają wyższy priorytet i pokazują się nad prezentacjami które nie są wypełnione. To oznacza, że dotrzesz do większej ilości graczy. Rejestracja w naszym serwisie niesie za sobą ogromne możliwości, jednak o tym więcej znajdziesz tutaj. Nawiasem mówiąc, każdy gracz Twojego serwera również może się zarejestrować w naszym serwisie i brać udział w życiu Twojego serwera!

Możesz pozostać anonimowy!

Nie zależnie, czy jesteś właścicielem, graczem, czy jesteś czy nie jesteś powiązany z dodawanym serwerem, każdy użytkownik może za darmo oraz anonimowo dodać każdy serwer Minecraft. Nasza lista jest całkowicie darmowa, a dodany do niej serwer będzie mógł pokazać się światu i natychmiast zacząć pozyskiwać nowych graczy. Każdy użytkownik może dodać tyle serwerów ile zna, nie ma żadnych ograniczeń ani haczyków. Zrób to za darmo i przekonaj się sam!