Smilesoft, Tworzenie stron internetowych

Kategorie pytań


Top Ekspertów

Nick Ilość
Budda 17
Omuem 5
Enrakem 5
Honjen 5
Lorrisaugh 5
Ittondel 5
disious 5
Aughenth 5
Quarod 5
Gham 5

Zostań ekspertem i zgarnij uznanie ze strony społeczności Minecrafta!


Pomagając innym graczom, można się nieźle bawić. Jeżeli przy okazji znasz się na Minecrafcie masz niesamowitą możliwość potwierdzenia swojej wiedzy zostając "Minecraftowym Ekspertem". Wystarczy, że będziesz odpowiadał na pytania graczy, zdobywając najlepsze odpowiedzi na naszym serwisie.

Na całym module pytań o Minecrafta w menu po lewej stronie jest cały czas widoczny ranking osób które zdobyły w przeciągu ostatnich 4 tygodni najwięcej odpowiedzi. Jest to ranking który wyróżnia najbardziej aktywnych użytkowników oraz tych którzy najwięcej pomagają

Pamiętajcie, że jesteśmy wielką Minecraftową społecznością. Jeżeli chcemy się do siebie zbliżyć, musimy wspólnie tworzyć ten świat bo to my jesteśmy jego atutem.
Czy wydaje Ci się że 1 osoba nic nie zmienia? Otóż zmienia i to bardzo wiele. Ja sam wiele zmieniłem tworząc tą stronę i promując dobre imię gry Minecraft. Czy lubisz tą grę tak bardzo jak ja? Jeżeli tak pomóż nam rozwijać serwis i zasłyń ze swojej wiedzy o Minecrafcie.

Zostań modem lub adminem na serwerze Minecraft Przecież to oczywiste, że ranga eksperta na naszym serwisie pomoże Ci zdobyć ciepłą posadkę na jakimś serwerze Minecraft. Wyobraź sobie, że na stanowisko moderatora na serwerze X kandyduje oprócz Ciebie 5 osób. Kogo wybierze admin, Ciebie - osobę z wyrobioną reputacją na największej stronie o Minecrafcie w Polsce, czy 5 żebrających o moda ludzi, którzy chcą tylko władzy nie dając nic od siebie?

Załóż swój serwer Minecraft opierając go o swoją reputację. Zobacz. Jeżeli gracz będzie chciał znaleźć serwer do pogrania, gdzie pójdzie. Do osoby której nie zna? Czy do osoby która mu pomogła z Minecraftowym problemem? Odpowiedź jest prosta.


Zostań prawdziwym Minecraftowym EKSPERTEM i osiągnij dzięki temu sukces w świecie Minecrafta!