Smilesoft, Tworzenie stron internetowych

Opis systemu doświadczenia na naszej Liście

Nasza Lista Serwerów Minecraft skała zupełnie nowe funkcjonalności. Wprowadziliśmy elementy gry mmorpg via www. Dokładnie tak! Na chwilę obecną można zdobywać doświadczenie a co za tym idzie zwiększać poziom swojej postaci.

Doświadczenie ( Exp ) można zdobywać na wiele różnych sposobów. Na chwilę obecną bardzo zależy nam na rozwoju naszej społeczności dlatego masz niesamowitą okazję zdobywać exp rozwijając społeczność graczy Minecraft! Specjalnie z myślą o zainteresowanych graczach powstała tabelka.


Tabelka Doświadczenia

Exp Nazwa Opis
25 Pierwsze Logowanie dzisiaj Doceniamy lojalność! I to dosłownie. Zyskasz aż 25 punktów doświadczenia tylko za to, że się przynajmniej raz dziennie zalogujesz!

Kilka dodatkowych informacji: Dostaniesz expa tylko za pierwsze logowanie danego dnia. Kolejne logowania pozostaną bez wynagrodzenia. Expa dostajesz w momencie logowania. Dlatego jeżeli przypadkiem zdaży Ci się zostać zalogowanym przez całą dobę - wyloguj się i zaloguj aby zgarnąć expa. Pamiętaj o tym aby przynajmniej raz dziennie zalogować się na stornę naszej społeczności uzyskując bonus expa nawet jeżeli nie masz czasu aby cokolwiek zrobić. Dzięki temu będziemy wiedzieli, że nadal jesteś z nami!
2

do

10
Zgłaszanie nadużyć Zależy nam na zachowaniu czystosci naszego serwisu co przełoży się na zaoszczędzenie sporej ilości czasu naszych zarejestrowanych graczy. Przygotowaliśmy zatem indywidualny system zgłaszania nadużyć takich jak nieodpowiednia treść czy wulgaryzmy i wszystko opisaliśmy w zakładce zgłoś nadużycie. Dziękujemy za pomoc przy utrzymywaniu czystkości na bierząco!
10

do

2500
Dodanie poradnika Osoby które dobrze znają się na Minecrafcie, znają polską ortografię oraz potrafią pisać poradniki mamy mega atrakcję. Z konta gracza można dodawać poradniki o Minecrafcie. Każdy poradnik jest indywidualnie sprawdzany przez moderatora naszego serwisu. W zależności od długości poradnika, sposobu przedstawienia informacji, stylistyki i wielu innych czynników oceniających jakość poradnika - zostaje przyznana odpowiednia ilość punktów doświadczenia. Ta opcja pozwoli bardzo szybko zwiększyć poziom swojej postaci osobom które lubią dzielić się swoją wiedzą. Nam jako administracji bardzo zależy na tym, aby dział z poradnikami został maksymalnie rozbudowany. Chcielibyśmy, aby gracz znalazł na naszym serwisie odpowiedź na każde pytanie związane z Minecraftem. Dlatego własnie za poradniki dajemy tak ogromne ilości expa. Przykładowo za dodanie poradnika o długości w przybliżeniu 2000 znaków z 3 zdjęciami gracz otrzyma od 100 do nawet 250 punktów doświadczenia w zależności od jakości. Artykuł za 2500 pkt expa to coś jak Encyklopedia biomów lub Encyklopedia potworów Chętnie pomożemy każdemy autorowi udoskonalić ich dzieła - wyślij do nas wiadomość prywatną a na pewno odpowiemy.
50 Dodanie serwera Aktualna lista obecnie działających serwerów jest dla nas jedną z najważniejszych rzeczy. Wiadomo że dodanie serwera Minecraft do naszej listy jest zupełnie darmowe. Dodatkowo za info o nowych serwerach zostaniesz wynagrodzony doświadczeniem. Jeżeli trafisz na listę serwerów Minecraft której zawartość jest nam obca - bingo. Znalazłeś istne złoże diamentów. Poszukaj dokładnie w swoich źródłach i dodaj kilka serwerów na dobry start. Nasza lista zyska bezcenne informacje i będzie zawsze aktualna dla graczy a Ty w prosty sposób zdobędziesz kilka lvli.
100 Podbicie serwera Podbicie serwera Minecraft to umieszczenie go na pierwszym miejscu głównej listy ( przynajmniej dopóki następna osoba nie podbije swojego serwera ) Poza oczywistymi atutami typu więcej graczy na serwerze, możliwość zaimponowania adminowi swoją pomocą itp. Nasz serwis doda Ci dodatkowe punkty doświadczenia za każde podbicie serwera którego dokonasz. Pamiętaj o tym, żeby się zalogować!
10 Danie diaxa serwerowi Każdy zalogowany gracz może dziennie oddać 3 serwerom po 1 diaxie. Jest to darmowa opcja głosowania na ulubione serwery. Diaxy są zliczane i zestawiane na specjalnej liście promowanych przez graczy serwerów. Ta opcja pomaga bezstronnie wyłonić serwery które cieszą się najlepszą popularnością. Każdy admin powinien zachęcać i dodatkowo wynagradzać graczy którzy regularnie dają swoje diaxy na serwer. Za każdy dany diax otrzymasz dodatkowe punkty doświadczenia. Codziennie automatycznie dostajesz 3 diaxy do wydania. Diaxy nie kumulują się, jeżeli ich nie wykorzystasz danego dnia - bezpowrotnie przepadają.
10 Dodanie pytania Osoby które zadają pytanie przysługują się społeczności Minecrafta jeżeli ich pytanie jest ciekawe. Takie pytanie ma szansę zostać znalezione przez szukających odpowiedź graczy w przyszłości. Jako że chcemy aby nasza lista dostarczała odpowiedzi na każde Minecraftowe pytanie, zadaj pytanie związane z Minecraftem aby otrzymać dodatkowe punkty doświadczenia
15 Udzielenie odpowiedzi Pomagając na Minecraftowym zapytaj otrzymasz dodatkowe punkty doświadczenia. Warto pomagać chociażby z przyczyn moralnych. Pomaganie innym czyni Cię lepszym człowiekiem a pomaganie na naszym serwisie czyni z Ciebie Minecraftowego eksperta. Im masz wyższy poziom, tym łatwiej będzie Ci dostać posadę na jakimś serwerze Minecraft. Chociażby na naszym ;)
3 Otrzymanie odpowiedź Jeżeli ktoś udzieli odpowiedzi na Twoje pytanie, zostaniesz obdażony kilkoma dodatkowymi punktami doświadczenia. Czy teraz już wiesz dlaczego ludzie tak chcą aby ich pytania były tak popularne?
25 Najlepsza odpowiedź Kiedy udzielisz prawidłowej i pełnowartościowej odpowiedzi na czyjeś pytanie, możesz zostać wynagrodzony sporą dawką expa. Wystarczy, że osoba która zadała pytanie będzie uważała, że udzieliłeś prawidłowej odpowiedzi i wyróżni Cię. Gracze zadający pytania chcą dawać najlepsze odpowiedzi z 2 powodów. Okazują w ten sposób szacunek graczowi który pomógł oraz otrzymują za przyznanie najlepszej odpowiedzi dodatkowego expa.
10 Daj najlepszą Ktoś Ci pomógł i rozwiązał Twój problem? Twoim obowiązkiem wobec tej osoby oraz całej społeczności Minecrafta jest odznaczenie najlepszej odpowiedzi. Dzięi temu osoby które będą miały ten sam problem z łatwością znajdą odpowiedź. W nagrodę za odznaczenie najlepszej odpowiedzi dostaniesz dodatkowy pakiet expa.
41 Promowanie Twojego pytania Jeżeli ktoś uzna Twoje pytanie za bardzo ciekawe i wartościowe, może wypromować Twoje pytanie wysyłając sms. W takiej sytuacji autor promowanego pytania otrzymuje dodatkową paczkę expa. Jeżeli to Ty wysłałeś smsa i wypromowałeś swoje pytanie dostaniesz także exp za "Promowanie Pytania"
41 Promowanie pytania Promujesz czyjeś pytanie? Możesz liczyć na jego wdzięczność. Jednak oprócz niej również i Ty zostaniesz dodatkowo wynagrodzony doświadczeniem. Promując swoje pytanie otrzymasz także doświadczenie za "Promowanie Twojego pytania"
10 Dodanie obrazka Każdy gracz ma możliwość dodania z konta gracza zdjęć lub screenów związanych z Minecraftem. Punkty doświadczenia są przydzielane po sprawdzeniu obrazka przez moderatora oraz zaakceptowanie obrazka.
15 Dodanie filmiku Gracze mają możliwość dodania filmiku o Minecrafcie. Każdy zaakceptowany przez moderatora filmik z poprawnie dodanym opisem zostanie automatycznie nagrodzony punktami doświadczenia.
1 Otrzymanie oceny W momencie w którym ktoś oceni Twój obiekt ( zdjęcie/filmik/poradnik/inne ) Minecraft, niezależnie od oceny zostaniesz wynagrodzony dodatkowymi punktami doswiadczenia. Jeżeli zatem jesteś dobrym matematykiem na pewno szybko policzysz sobie że dodając duże ilości ciekawych rzeczy o Minecrafcie możesz zyskać źródełko stale rosnącego expa. Robiąc to regularnie zbudujesz sobie klasyczny spawner expa :)
1 Ocena obiektu Dostaniesz dodatkowe doświadczenie za ocenę zdjęć Minecraft, filmików Minecraft oraz wszystkich innych obiektów które można oceniać. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomaga nam wyłonić najlepsze obiekty Minecraft które są najbardziej pożądanymi przez graczy. Osoby oceniające całą zawartość serwisu a zwłaszcza te które robią to regularnie - pomagają nam budować najdoskonalsze rankingi polecanych zdjęć, filmików poradników itp. Jest to też bardzo dobry sposób na zdobycie dużej ilości expa w krótkim czasie. Oceniając swój obiekt zgarniasz zatem podwójne punkty.
10 Skąd wiem? Po zalogowaniu się na konto gracza w zakładce Profil oprócz standardowych informacji pokaże Ci się jedno magiczne pole. Mianowicie "skąd wiem". Jest to pytanie do Ciebie bracie - Skąd wiesz o naszej liście serwerów Minecraft oraz o naszej społeczności Minecraft. Wpisz wszystko co sobie przypominasz. Pozwala nam to zweryfikować źródła pozykiwania nowych braci a co za tym idzie zwiększyć ich ilość na naszej stronie. Ta informacja jest dla nas wartościowa dlatego postanowiliśmy przyznać za nią dodatkowe informacje.

Możesz wpisać skąd wiesz o naszym serwisie tylko jeden raz. Po zapisaniu danych pole bezpowrotnie znika i już nie będziesz miał drugi raz szansy na zgarnięcie dodatkowego expa.
Uwaga! Jeżeli wykonasz którąkolwiek z powyższych czynności NIE będąc zalogowanym na naszej stronie - punkty doświadczenia zostaną bezpowrotnie utracone.

Punkty doświadczenia pomagają zdobyć kolejne poziomy. Poziom otrzymujesz po przekroczeniu ilości doświadczenia potrzebny na awans. To ile punktów doświadczenia potrzebujesz aby zdobyć poziom określa prosty wzór:

(Obecny level*20)+10


Przykłady:
  • Mając 1 poziom, potrzebujesz 30 expa aby awansować
  • Mając 2 poziom, potrzebujesz 50 expa aby awansować
  • Mając 5 poziom, potrzebujesz 110 expa aby awansować
  • Mając 15 poziom, potrzebujesz 310 expa aby awansować
  • Mając 99 poziom, potrzebujesz 1990 expa aby awansować


Po co zdobywać poziomy


1 - Pozwala to zwiększyć Twoją wiarygodność oraz uznanie ze strony społeczności Minecraft, co jest najważniejsze.
2 - Jest to elementy wyjściowy do planowanej przez nas od dawna Minecraftowej gry via www. Planujemy zrobić webowego rpga inspirowanego Minecraftem. Będzie to gra online która dodatkowo pozwoli poznać prawdziwego Minecrafta. Eksplorując świat Minecrafta via www będziesz odwiedzał znane Ci z Desktopowego Minecrafta miejsca. Będzie to gra tekstowa oparta o wspaniałą szatę graficzną.
3 - Zwiększa to Twoją szansę na zdobycie odpowiedniej rangi na jednym serwerów Minecraft. Admini mają na uwadze, że osoba która posiada jako taki publiczny wizerunek oraz zaufanie przyciągnie na serwer o wiele większą ilość graczy. A jak na pewno już wiesz, każdy gracz ma możliwość ustawienia w panelu informacji na jakim gra serwerze. To powoduje że pod każdą aktywnością gracza zostanie polecony serwer który ów gracz promuje. Jest to obopólnie korzystna dla każdego wymiana. Admin może bez problemu zweryfikować czy kandydat zna się na rzeczy czy tylko opowiada bajki. Natomiast prawdziwym specom lvl pomaga się wybić ponad inne osoby od których posiadasz większą wiedzę.
4 - Każda aktywność za którą dostajesz expa, pomaga w rozwoju naszej społeczności Minecraft. Czynniki premiowane dodatkowym expem uznaliśmy za pomoc ze strony gracza i dziękując mu za poświęcony czas promujemy jego Nick zwiększając mu expa oraz lvle.Top 90 LVL Graczy

Info o zdobywaniu expa


Dodaj komentarz!Komentarze użytkowników

Zapraszam na serwer mega drop darmowe vipy ip:

wpcraft.tasrv.com

Zapraszam na serwer LogHC.ench.pl lub gs12.enderchest.pl:30446

fajna jest ta strona 

Serdecznie zapraszam na serwer skyblock wersja 1.7 mamy fajne mini tryby do zabawy typu Mobarena,Spleef,TntRun,Parkour,PvP,ox Serdecznie zapraszam Ciebie i twoich Kolegów Ip Bg2-Block.yfun.pl

Serdecznie zapraszam na serwer skyblock wersja 1.7 mamy fajne mini tryby do zabawy typu Mobarena,Spleef,TntRun,Parkour,PvP,ox Serdecznie zapraszam Ciebie i twoich Kolegów

Było fajnie ale od jakiegoś czasu jest dużo duplikatów tego samego serwera. Ktoś w nieuczciwy sposób zdobywa EXPa i wciąż za darmo umieszcza swój serwer w topce. Mam nadzieję że to ulegnie poprawie

spoko

spoko fajne

fajne

Za co chcielibyście jeszcze zdobywać expa, oraz w jakim kierunku według Ciebie ma wyglądać kierunek rozwoju elementu gry via www na naszym serwisie?